Tuğba Öz Microblading
Suadiye
İstanbul/TÜRKİYE
info@tugbaoz.com
0553 914 34 62
Tuğba Öz Yol Tarifi
TugbaÖz

MICROBLADING

Microblading

MICROBLADING UYGULAMASI?

Kaşlarımız yüzün güzelliğini, yüz ifademizi, mimiklerimizi en çok ortaya çıkaran etkenlerden bir tanesidir. Bu yüzden kaşların düzgün alınıyor olması, şekilli olması, kalın veya inceliğinin ayarlanması gibi incelikleri oldukça önemlidir.
Yanlış bir şekilde alınmış olan tek bir kaş teli bile kaşın bütün görünümünü bozabilmektedir.

Geçtiğimiz yıllarla birlikte gelişen teknoloji sayesinde kaşlarından memnun olmayan kadınlar için oldukça kolay bir yöntem de gelişmiştir. Microblading adının verildiği kaş tekniği, son zamanlarda oldukça tercih edilen kalıcı makyaj uygulamalarından biri olmuştur.

Uzman kişi tarafından uygulanacak kişinin yüz şekline uygun şekilde tasarlanan kaşlar, mutlaka olumlu ve büyük bir değişim yaratacaktır.

Uygulama yapılırken, özellikle kalıcı makyaj işlemine uygun olacak şekilde üretilmiş bitkisel kalıcı makyaj boyası ile, tek kullanımlık olan steril iğneler kullanılarak derinin altına kıl şekilde mikro kesiler atılmaktadır. Uygulama yapılmış olan bölgede üç boyutlu bir kıl görüntüsü oluşturulur. Fakat kalıcı makyaj uygulaması dövmeyle benzerlik göstermemektedir. Kalıcı makyajda dövme gibi ömür boyu bir kalıcılık söz konusu değildir.

TUĞBA ÖZ MICROBLADING & KAŞ MERKEZİ

SERTİFİKALI

MICROBLADING EĞİTİMLERİ VERMEKTEYİZ.

MICROBLADING EĞİTİM İÇERİKLERİMİZİ İNCELEMEYİ UNUTMAYINIZ.

TugbaÖz

KIL TEKNİĞİ KAŞ

NASIL YAPILIR?

Bu uygulama ile kaşlar yeniden tasarlanmaktadır ve daha sonra yapılandırılarak gerçek kaş görüntüsü elde edilmektedir. Uygulama yapılırken ilk adım kaşı dizayn etmektir. Kişinin yüz ölçüsüne göre istenilen şekilde kaş ölçeklendirilir ve kaşın üzerine bir kalemle çizim yapılır. Kaş dizayn edildikten sonra kişinin onaylaması durumunda işlemin daha rahat ve acısız bir şekilde gerçekleşmesi için kaşa anestezik bir krem uygulanır. Krem bir süre bekledikten sonra microblading uygulamasına başlanır ve kaşa kalıcı makyaj boyası kullanılarak kıl görünümünde üç boyutlu mikro kesiler atılmaktadır. Daha sonra kaş bölgesinde uygulanan kalıcı makyaj boyası silinir ve yeni kaşlar ortaya çıkar.

TugbaÖz

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Bu uygulamayı yaptırmadan önce, uygulamayı yaptıracağınız güzellik uzmanının sertifikalarına, lisanslarına ve daha önceki çalışmalarına bakmalısınız. Uygulama uzman bir kişi tarafından, kaliteli ve steril malzemeler kullanılarak yapıldığı takdirde zararlı değildir.
× Whatsapp