Tuğba Öz Microblading
Suadiye
İstanbul/TÜRKİYE
info@tugbaoz.com
0553 914 34 62
Tuğba Öz Yol Tarifi
TugbaÖz

PHINJECTION

TugbaÖz

PHINJECTION UYGULAMASI

Kadınlarda yüz güzelliğinin merkez noktası sayılan dudaklar, en çok önem verilen bölgedir. Dolayısıyla güzel ve göz alıcı görünmesi hemen her kadının tercihidir. Ruj, parlatıcı, kalem gibi kozmetik ürünler ile dudak makyajı yapılır ve dudak ön plana çıkartılır. Fakat bazen makyaj da dudakları ortaya çıkartamayabilir. Çünkü dudağın doğal yapısı inceyse, bu gibi yöntemler doğal sonuç vermez. Bu noktada devreye giren “Phinjection” yöntemi, dudaklara doğal güzellik vererek kadınların hayal ettiği ideal dudağı ortaya çıkartabilir.

 

Peki, Phinjection nedir?
TUĞBA ÖZ MICROBLADING & KAŞ MERKEZİ

KAMPANYA, YENİLİK VE EĞİTİMLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN E-BÜLTEN’E KAYIT OLABİLİRSİNİZ.

TugbaÖz

PHINJECTION NEDİR?

Dudaklarının doğal yapısı ince olan ya da ilerleyen yaşından dolayı dudakları incelen kadınlar, bu duruma plastik cerrahide çözümler aramaktadırlar. Bu durumun cerrahi müdahale gerektirmeyen, kolay, ağrısız ve hızlı sonuç veren “phinjection” isimli bir yöntemi vardır.
Türkçede “dudak dolgusu” olarak tanımlanan bu uygulama, adından da anlaşıldığı gibi bir çeşit enjeksiyon yöntemidir. Fakat diğer enjeksiyon yöntemlerinden farkı vardır. Uygulama, “Phinjection Pen” adı verilen ekipmanla yapılır ve bu ekipman iğnelere sahip değildir. Bu işleminde dudağa dolgu olarak verilen madde ise hyaluronik asittir.
Peki, hyaluronik asit zararlı mı?
Hyaluronik asit, insan derisinde var olan ve cilt için gerekli olan bir maddedir. Dolayısıyla bu maddenin dudaklara uygulanmasının hiçbir zararı ve yan etkisi yoktur. Bu nedenle bu yöntem son derece sağlıklı ve güvenli bir yöntemdir. Bu yöntem ile dudak doğal bir görünüme kavuşarak güzelleşir.
TugbaÖz

PHINJECTION

UYGULAMA AŞAMALARI

Phinjection Uygulaması kişiye özel bir uygulamadır. Öncelikle uygulanacak kişinin dudak yapısı, yüz yapısı ve dudak ile yüzün uyumu göz önüne alınır. Buna göre dudağın tamamına mı yoksa belirli bölgelere mi uygulanacağına karar verilir. İğnesiz bir yöntem olduğu için tercih eden kadınların aklında bir iğne korkusu oluşmaz. Uygulanacak hyaluronik asit miktarı da belirlendikten sonra seçilen bölgelere uygulama yapılır. Bu uygulama 5 – 10 dakika gibi çok kısa bir sürede tamamlanır. Dudaklara masaj yapılarak dolgunun yayılması sağlanır.
Phinjection adı verilen dudak dolgusu işleminde hiçbir ağrı hissedilmez, geride iz kalmaz. Cildi hassas olan kişilerde küçük kızarıklıklara ya da morluklara neden olabilir fakat bu deformasyonların geçmesi en fazla 2-3 gündür. Phinjection Uygulamasının diğer yöntemlere göre en önemli avantajı ise hemen sonuç vermesidir. Çok kısa süren bu uygulamanın ardından aynaya bakan kişi, dudaklarında doğal ve güzel görüntüyü görebilir.
×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp