Tuğba Öz Microblading
Suadiye
İstanbul/TÜRKİYE
info@tugbaoz.com
0553 914 34 62
Tuğba Öz Yol Tarifi
TugbaÖz

EYELINER UYGULAMASI

TugbaÖz

EYELINER UYGULAMASI

Eyeliner Uygulaması | TugbaOz.com
Kalıcı makyaj uygulamalarının yapıldığı bir diğer uygulama da kalıcı eyeliner işlemi. Kalıcı makyaj işlemlerinde kullanılan doğal ve organik boyalar göz kapağına uygulanacak olan eyeliner işlemi için de rahatlıkla kullanılabiliyor. Kalıcı eyeliner işleminin yapılacağı bölge göz olunca tabii ki birçok tedirginlik ortaya çıkabiliyor. Özellikle bu işlem sırasında canın çok acıyıp acımadığı, işlem sonrasında gözlere herhangi bir şekilde zarar verip vermediği veya daha sonrasında şişme, morarma gibi sorunların ortaya çıkıp çıkmadığı en çok merak edilen sorular arasında.
İşlemin uygulanması oldukça kolaydır. Bu konuda uzman kişiler tarafından yapıldığı sürece kalıcı eyeliner işleminin gözlerde herhangi bir soruna sebep olduğu görülmemiştir. Kalıcı eyeliner uygulaması yaklaşık 30 dakika veya 1 saat arasında değişmektedir. Uygulama sırasında bölgeye anestezik etkili krem sürüldüğü için herhangi bir acı da hissedilmemektedir. Daha sonrasında ise de şişme, morarma gibi bir sorunla da karşılaşılmıyor. Uygulama için kullanılan boyalar tamamen doğal ve organik boyalar olduğu için kesinlikle insan sağlığına zararlı bir durum da ortaya çıkmamaktadır.
TUĞBA ÖZ MICROBLADING & KAŞ MERKEZİ

KAMPANYA, YENİLİK VE EĞİTİMLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN E-BÜLTEN’E KAYIT OLABİLİRSİNİZ.

TugbaÖz

KALICI

EYELINER TÜRLERİ NELERDİR?

Kirpik dibine basit bir şekilde uygulanan kalıcı eyeliner işleminin birkaç tane türü vardır. Uygulama yapılacak kişinin isteği doğrultusunda kısa veya uzun görünüme sahip olan uygulamalar yapılabilmektedir. Hatta bu uygulama kalıcı dipliner olarak da uygulanabilmektedir. Kalıcı eyeliner ve kalıcı dipliner çoğunlukla birbirine karıştırılmaktadır. Ancak kalıcı dipliner uygulaması, kalıcı eyeliner uygulamasından çok daha doğal görünümü içeren bir uygulamadır. Çünkü kalıcı dipliner uygulaması yalnızca kirpik diplerine ince bir çizgi olarak uygulanmaktadır.
TugbaÖz

KALICI EYELINER UYGULAMASININ

AVANTAJLARI NELERDİR?

Bilindiği üzere makyaj yaparken eyeliner sürmek zor bir işlemdir. Özellikle bu konuda fazla deneyimi olmayan kişilerin birden fazla şekilde denemek zorunda kaldığı eyeliner sürme işlemi, bazen çok sinir bozucu hale gelebilmektedir. Üstelik eyeliner sürüldükten sonra, yaz sıcaklarında veya farklı hava koşullarında eyelinerın akması da genellikle olan bir şeydir. Tüm bu zorluklar göz önüne alındığında ise kalıcı eyeliner uygulaması, kişiye oldukça pratik bir kullanım sağlamakta ve bu nedenle de sıkça tercih edilmektedir.
× Whatsapp