Tuğba Öz Microblading
Suadiye
İstanbul/TÜRKİYE
info@tugbaoz.com
0553 914 34 62
Tuğba Öz Yol Tarifi
TugbaÖz

DUDAK RENKLENDiRME

TugbaÖz

DUDAK RENKLENDİRME

Bir diğer tabirle bazen dudak gençleştirme olarak da geçmekte, dudakların kendi çerçevesinin dışına çıkılmadan uygulanan bir kalıcı makyaj işlemidir. Dudak renklendirme, zaman geçtikçe solan ve kendi rengini kaybetmeye meyilli olan dudakları eskisinden çok daha renkli ve dolgun bir görünüme kavuşturmayı amaçlar. Dudak gençleştirme denmesinin sebebi de tam olarak bu işlemdir. Çünkü bu işlemden sonra dudaklarınız eskisine nazaran çok daha genç ve diri bir görünüme kavuşmaktadır.

Dudak renklendirme işlemi sayesinde hem canlı hem de daha genç görünen dudaklara sahip olabilirsiniz.
Bu işlem uygulanma sırasında dudak konturu uygulandığı için kontur içine de istediğiniz renkte renklendirme işlemi yapılmaktadır. Bu sayede dudaklarınız daha büyük, daha canlı bir görünüme kavuşur.

Dudak renklendirme adına ne yaptırırsanız yaptırın sonucunda elde edilecek sonuç eskisinden çok daha göz alıcı olacağı göz ardı edilemez bir gerçek.

TUĞBA ÖZ MICROBLADING & KAŞ MERKEZİ

KAMPANYA, YENİLİK VE EĞİTİMLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN E-BÜLTEN’E KAYIT OLABİLİRSİNİZ.

Coloring

DUDAK RENKLENDİRME

NASIL YAPILIR?

Dudak Renklendirme | TugbaOz.com

Bu uygulama için kesin bir renge karar verdikten sonra sıra uygulamaya gelir. Özel kalıcı makyaj iğneleri kullanılarak yapılan bu işlem yaklaşık 2 saat kadar sürmektedir. Kullanılan boyalar tamamen doğal ve organik olduğu için bu işlemin kalıcılığı 2-3 arasında değişmektedir. Elbette ki bu süreç kişinin yaptığı dudak bakımına, dudaklarının yapısına ve benzeri gibi faktörler ile de değişiklik göstermektedir.

Bir kalıcı makyaj tekniği olan dudak renklendirme işlemi, ilk öncelik olarak kişinin kendi doğal dudak renginin belirlenmesiyle başlar. Daha sonrasında nasıl bir renk istediği üzerine karar verilir. Eğer sadece kontur isteyip kendi renginizi korumak istiyorsanız bunu işlem öncesinde uzman kişiye belirtmeniz gerekmektedir. Bu sayede uzman kişi dudaklarınızın doğal rengini belirleyip o renkle birebir uyuşan bir dudak renklendirme boyası tercih edecektir. Diğer yandan yine sizin tercihinize bağlı olarak dudaklarınızı farklı bir renge boyatmak isteyebilirsiniz. Sürekli olarak kullandığınız size uygun bir ruj rengi varsa o rengi tercih edebilirsiniz. Unutmayın ki hangi rengi tercih ederseniz edin dudak renklendirme işlemi doğal ve organik bir görüntü elde etmek adına uygulanan bir işlemdir. Abartılı dudak görüntüsünden sizi korur.

×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp