Tuğba Öz Microblading
Suadiye
İstanbul/TÜRKİYE
info@tugbaoz.com
0553 914 34 62
Tuğba Öz Yol Tarifi
TugbaÖz

VITAMIN LASHBOTOX

TugbaÖz

VITAMIN LASHBOTOX

Vitamin Lashbotox | TugbaOz.com
Vitamin lashbotox uygulaması tek başına uygulandığı takdirde bir sonuç elde edilememektedir. Lifting ile beraber uygulanan vitamin lashbotox uygulaması, vitamin ve keratinlerden oluşan bir bakım kürüdür. Zamanla kirpiklerinizi beslemeye, uzatmaya, gürleştirmeye ve güçlendirmeye yarayan bir uygulamadır. Kirpiklere hiçbir zararı olmadan yapılan sizlere ağrı ve acı vermeyen bir işlemdir.
Keratin lifting bakımı ile daha uzun ve kıvrımlı form verilen doğal kirpikleriniz, işleme ek olarak, işlemin altıncı aşamasında uygulanır.
Uygulama içerdiği argan yağı, proteinler, keratin ve vitaminler sayesinde kirpiklerinizi güçlendirip besleyen hidrolize keratin bir maskedir. Besleyici maske, kirpiklerinizi keratin ile birlikte doldurarak daha kalın, dolgun ve daha uzun hale getirir. Tüm bunların yanı sıra kirpiklerde istenilen kıvrımı elde etmemizi sağlar, doğal kirpiğinizi iki kat daha uzun gösterir.
Kirpik lifting uygulamasına ek olarak yapılan kirpik botoksu, tek başına yapılabilen bir uygulama değildir. Kirpik keratin lifting bakımına ek olarak geliştirilmiştir. İnce telli kirpik yapısına sahip kişilerin kirpik tanelerini normalden 3 kat daha kalın ve hacimli göstermek, kirpik botoksunun asıl amacıdır.
İçeriğinde bulunan kolajen madde sayesinde kirpiklerin üzerinde bir maske görevi görerek kirpik tanelerine tutunur ve ekstra hacimli görünmesini sağlar.
TUĞBA ÖZ MICROBLADING & KAŞ MERKEZİ

KAMPANYA, YENİLİK VE EĞİTİMLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN E-BÜLTEN’E KAYIT OLABİLİRSİNİZ.

TugbaÖz

VITAMIN LASHBOTOX UYGULAMASI

Vitamin Lash Botox;

• Beş etapta gerçekleşen vitamin lashbotox uygulamasının ilk aşamasında kirpikler temizlenip yağdan arındırılır.

• İkinci aşamasında kişinin kirpiklerine uygun kalıplar seçilerek yerleştirilir ve istediği şekil verilerek uzatılır.

• Üçüncü aşamasında kirpiklere keratin desteği verilir.

• Dördüncü aşamasında harici pigment uygulanarak, kirpiklerin daha koyu ve belirgin olması sağlanır.

• Beşinci aşamada ise kirpikler vitamin ile beslenir.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi keratin lifting bakımının altıncı aşaması olarak tamamen kişinin kendi isteğine bağlı yapılan bir uygulamadır. Kirpik botoksu uygulama kararı verilirken kirpiğin yapısı baz alınır. Yapı olarak ince telli veya seyrek kirpiklerde uygulanması tavsiye edilir.
Uygulamanın yapılış süresi keratin liftingi ile beraber yapıldığı için yaklaşık 1 saattir. İşlem uygulandıktan sonra ilk 24 saat su, makyaj malzemesi veya herhangi bir kozmetik ürün ile göze temastan kaçınmanız gerekmektedir.
×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp