Tuğba Öz Microblading
Suadiye
İstanbul/TÜRKİYE
info@tugbaoz.com
0553 914 34 62
Tuğba Öz Yol Tarifi
TugbaÖz

Kalıcı Makyaj Silme Eğitimi

Cleaning

KALICI MAKYAJ SİLME EĞİTİMİ

Kalıcı Makyaj Silme Eğitimi: Kalıcı makyaja uygun olmayan cihazlarla, sentetik pigmentler kullanılarak yapılmış veya tecrübesiz kişiler tarafından kötü renk veya şekillerde yapılmış olan kalıcı makyaj örnekleri maalesef ortaya çıkmaktadır. Kaş, dudak ya da göz kapağı gibi bölgelere uygulanan pigmentlerin temizlenmesi için lazer kullanımı oldukça tehlikeli olup kalıcı zararlar ortaya çıkabilmektedir. Bu yüzden kalıcı makyajın silinmesi için daha değişik bir yöntem uygulanmaktadır.

Kalıcı makyaj yapımında kullanılan cihazlar yardımıyla, bu sefer de daha önce uygulanmış olan pigmentleri yerinden sökecek özel bir sıvı bu bölgelere uygulanır. Bu krem kıvamındaki sıvı sayesinde daha öncesinde cilt altına uygulanmış olan pigmentlere bağlanarak onlarla birlikte cilt dışına atılmaktadır.

Bu silme işlemi daha önce yapılmış olan kalıcı makyajın deriye hangi derinlikte yapıldığına göre değişmekte ve buna bağlı olarak da 2-3 seans tekrarlanabilmektedir.

Kalıcı makyajı silme eğitimi sayesinde bu silme yöntemi cilde herhangi bir zarar vermemekte ve kalıcı iz bırakmamaktadır. Kişinin isteğine bağlı olarak işlem bittikten sonra yeni renk ve şekilde tekrardan kalıcı makyaj bu bölgeye uygulanabilir.

TUĞBA ÖZ MICROBLADING & KAŞ MERKEZİ

KAMPANYA, YENİLİK VE EĞİTİMLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN E-BÜLTEN’E KAYIT OLABİLİRSİNİZ.

TugbaÖz

KALICI MAKYAJ

SİLME EĞİTİMİ

Kalıcı makyaj silme eğitimi ile birlikte kalıcı makyajı en iyi şekilde nasıl silebiliriz onu çok daha iyi öğrenmiş olacağız. Bu sayede sonuçları kötü olan kalıcı makyaj silme işlemlerini bu eğitim tamamlandıktan sonra bir uzman olarak çok daha rahat bir şekilde uygulayabiliriz.

Kalıcı makyaj silme eğitimi ile daha önce uygulanmış olan pigmentlere rahat bir şekilde ulaşarak makyajı silmek çok daha kolay hale gelecektir. Zaten kötü veya yanlış olan bir kalıcı makyaj uygulamasını alınan kalıcı makyaj silme eğitimi sayesinde uzman olarak çok daha iyi hale getirebilirsiniz.

Solüsyon ile kalıcı makyaj temizlemede derinlik oldukça önemlidir. Uzman kişinin el hassasiyeti kadar makinası da orantılı vuruş yapmalıdır. Aksi halde bu kişinin de yapacağı kalıcı makyaj silme işlemi deriye zarar verip iz bırakacaktır.

Bir günü kapsamakta olan kalıcı makyaj silme eğitimi ile birlikte tüm detayları ile teorik anlatım yapılmaktadır. Ve daha sonrasında uzman eğitmen Tuğba Öz ile birlikte canlı model uygulamasına geçiş yapılır. Eğitim ile verilen ürün, 20 uygulamalık bir solüsyondur.

×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp