Tuğba Öz Microblading
Suadiye
İstanbul/TÜRKİYE
info@tugbaoz.com
0553 914 34 62
Tuğba Öz Yol Tarifi
TugbaÖz

Kalıcı Makyaj Silme İşlemi

TugbaÖz

KALICI MAKYAJ TEMİZLEME

Kalıcı makyaj, dudak, kaş, kirpik bölgesi gibi alanlara sıklıkla uygulanan, kişiye uzun süre kullanım imkânı sağlayan bir tür dövme yöntemidir. Yalnızca bu bölgelere değil daha birçok bölgeye kalıcı makyaj uygulaması yapılmaktadır. Kalıcı makyaj yapılırken uygulama yapılacak olan bölgeye uygun renk pigmentleri deri altına işlenmektedir. Bu sayede istenilen alanlarda çok daha net, daha belirgin ve kalıcı bir makyaj uygulaması elde edilebilmektedir. Kalıcı makyajın dayanıklılık süresi yapılan bölgeye ve cilt tipine göre 1, 2 ve 3 yıldan fazla olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bu uygulama son yıllarda özellikle kaş bölgesinde sıkça tercih edilmektedir. Ancak bazen uygulamayı sildirmek ve doğal görünüme geri dönmek istenebilmektedir. Bu aşamada ise kalıcı makyaj silme uygulaması devreye girmektedir.
Geçtiğimiz yıllarla birlikte özellikle daha çok kadınların tercih etmiş olduğu uygulamalardan biri olan kalıcı makyaj, belli bir süre sonra bazı nedenlerden dolayı silinmek istenebilir. Bu durum makyajdan memnun kalmamanız olabilir ya da sıkılmanız ve benzeri durumlarda kalıcı makyaj silme yöntemleri kullanılarak silme işlemi yaptırabilirsiniz.
TUĞBA ÖZ MICROBLADING & KAŞ MERKEZİ

KAMPANYA, YENİLİK VE EĞİTİMLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN E-BÜLTEN’E KAYIT OLABİLİRSİNİZ.

TugbaÖz

LAZER İLE

KALICI MAKYAJ TEMİZLEME

Kalıcı makyajın bir tür dövme yöntemi olduğunu göz ardı etmezseniz eğer, silme işlemi için en uygun yöntemlerden birinin de lazerle silme işlemi olduğunu görebilirsiniz. Bu işlem sayesinde deri altına işlenmiş olan kalıcı boya pigmentlerinin dağıtılarak ve kalıcı makyaj işleminin uygulandığı bölgenin eski rengine kavuşması sağlanmaktadır. Lazerle kalıcı makyaj silme işlemi birkaç seansta yapılabilmektedir. Kalıcı makyajı silme yöntemlerinden bir diğeri de kalıcı makyajı silme için kullanılan solüsyon ile uygulama yapmaktır.
kalici-makyaj-silme-islemi-img2-tugba-oz
TugbaÖz

SOLÜSYON İLE

KALICI MAKYAJ TEMİZLEME

Kalıcı makyaj silme solüsyonu, deri altına işlenmiş olan boya pigmentlerini yumuşatmakta ve pigmentleri deri yüzeyine çıkartarak temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Kalıcı makyaj temizleme solüsyonu, kalıcı makyaj silme yöntemleri içerisinde en çok tercih edilmesi gereken yöntemlerden biridir. Renk pigmentlerinin solüsyon sayesinde deri üzerine çıkmasına yardımcı olan bu işlem sonrasında bölgede küçük kabarmalar görmeniz mümkündür. İlk seans sonrası oluşan bu küçük yaralar 2 gün içerisinde geçecek ve yerini hafif pembe bir renge bırakacaktır.
×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp